Joomla info page/pl-PL

From Joomla! Documentation

< Joomla info page

Polski[edit]

Czym jest Joomla?[edit]

Joomla jest wielokrotnie nagradzanym systemem zarządzania treścią (CMS), który umożliwia budowanie serwisów internetowych i skutecznych aplikacji. Wiele aspektów, takich jak jego łatwość obsługi i rozszerzalność powoduje że Joomla jest jednym z najpopularniejszych programów tego typu dostępnych w Internecie. Najlepszy ze wszystkich, Joomla rozwiązania open source, która jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich. Korzyści z Joomla! obejmują:

  • Prosta instalacja
  • Prosta obsługa
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa i stabilności
  • Ogromna ilość bezpłatnych oraz komercyjnych rozszerzeń
  • Zaawansowany system szablonów pozwalający łatwo zmienić wygląd twojej strony internetowej

Gdzie pobrać Joomla! ?[edit]

Gdzie znaleźć rozszerzenia?[edit]

Gdzie znaleźć dokumentację[edit]

Gdzie szukać pomocy[edit]

Imprezy regionalne / Joomladays[edit]

Lokalne społeczności na całym świecie organizują Joomla! Days. Joomla! Day to wydarzenie stworzone wyłącznie dla użytkowników Joomla i projektów i zazwyczaj zwracające się regionalnych odbiorców. Więcej informacji:http://community.joomla.org/events/joomla-days.html

Joomla User Groups (JUG)[edit]

Lokalne Grupy użytkowników Joomla (JUG) to świetny sposób na poznanie nowych ludzi, uzyskanie pomocy z projektem, lub podzielenie się swoją wiedzą z innymi użytkownikami Joomla!. Joomla jest wszędzie więc warto sprawdzić, czy istnieje już JUG w Twojej okolicy. Jeśli nie, warto rozważyć utworzenie jednego.

Jak pomóc w rozwoju Joomla![edit]