Actions

Archived

Difference between revisions of "Code 05010"

From Joomla! Documentation

(One line summary)
(Description)
Line 5: Line 5:
 
Uzrakstīt testu runner, kas padara to viegli palaist vienība testiem no interneta pārlūkprogrammas.
 
Uzrakstīt testu runner, kas padara to viegli palaist vienība testiem no interneta pārlūkprogrammas.
  
== Description ==
+
== Apraksts ==
The existing unit test framework is based on running PHP from the command line. While this is essential for integrating testing into the build and release process, it's a barrier to using tests during development.
+
 
+
Grupa The Afternoon ir dibināta 2009.gada janvārī. Grupas dibinātāji ir Ivars, Emīls, Arnis Puiši dzied jau kopš bērnības, bet ar dažādu mūzikas instrumentu - ģitāras, mutes ermoņikas, klavieres spēlēšanu - nodarbojas tikai samērā nesen. Puišu lielākais sapnis ir uzstāties uz lielās skatuves . Grupa piedalās dažādos konkursos.Viņi spēlē gan savas dziesmas, gan pasaulsslavenas dziesmas. Ir izveidots arī akustiskais sastāvs. Ar akustiskās grupas sastāvu lielākais panākums ir iekļūšana LZT 2 finālā. Bet ar parasto sastāvu iegūta skatītāju simpātiju balva festivālā "Bliez no bedres '09" un uzvarēts konkursā "Ne - Standarts". Apmēram pēc pusgada pastāvēšanas 11. jūnijā grupa sniedza savu pirmo solokoncertu tuvākajiem draugiem un radiniem, atrādod pagaidām paveikto.  
This project involves adapting web-based test runners provided by PHPUnit to support the "Joomla!" testing environment.
+
Pašlaik "The Afternoon" turpina darboties, strādā pie repertuāra un nepalaiž garām uzstāšanās iespējas! talants - dziedāšana un mūzikas instrumentu spēlēšana.
  
 
== Skills needed ==
 
== Skills needed ==

Revision as of 10:10, 18 January 2010

Replacement filing cabinet.png
This page has been archived - Please Do Not Edit or Create Pages placed in this namespace. The pages in the Archived namespace exist only as a historical reference, it will not be improved and its content may be incomplete.

Theafternoon

Izveidojiet Web-Based Unit Test Runner

Sakums

Uzrakstīt testu runner, kas padara to viegli palaist vienība testiem no interneta pārlūkprogrammas.

Apraksts

Grupa The Afternoon ir dibināta 2009.gada janvārī. Grupas dibinātāji ir Ivars, Emīls, Arnis Puiši dzied jau kopš bērnības, bet ar dažādu mūzikas instrumentu - ģitāras, mutes ermoņikas, klavieres spēlēšanu - nodarbojas tikai samērā nesen. Puišu lielākais sapnis ir uzstāties uz lielās skatuves . Grupa piedalās dažādos konkursos.Viņi spēlē gan savas dziesmas, gan pasaulsslavenas dziesmas. Ir izveidots arī akustiskais sastāvs. Ar akustiskās grupas sastāvu lielākais panākums ir iekļūšana LZT 2 finālā. Bet ar parasto sastāvu iegūta skatītāju simpātiju balva festivālā "Bliez no bedres '09" un uzvarēts konkursā "Ne - Standarts". Apmēram pēc pusgada pastāvēšanas 11. jūnijā grupa sniedza savu pirmo solokoncertu tuvākajiem draugiem un radiniem, atrādod pagaidām paveikto. Pašlaik "The Afternoon" turpina darboties, strādā pie repertuāra un nepalaiž garām uzstāšanās iespējas! talants - dziedāšana un mūzikas instrumentu spēlēšana.

Skills needed

Difficulty

Work Product

Licensing

All code must be created using the [GNU General Public License version]

Documentation written for this task must be made available under the Joomla! Electronic Documentation License.

Possible mentor

Return to Google Summer of Code 2008